Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Jak składać zamówienia na Targiem.pl?

Jak składać zamówienia na Targiem.pl?
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Na Targiem.pl dostępne są różne sposoby nawiązywania kontaktu między kupującymi i sprzedającymi, ale jednym z najważniejszych są zamówienia. Zamówienia pozwalają na odwrócenie relacji i umożliwiają kupującemu inicjowanie negocjacji przez deklarację chęci zakupu określonych produktów.

Jak złożyć zamówienie?
Zamówienia na Targiem.pl tworzone są zawsze ręcznie przez kupującego i produkty do nich wprowadzane są na podstawie kodu EAN. Wyszukiwanie produktów w ofertach jest bardzo proste i intuicyjne - wystarczy wpisać kod EAN w oknie wyszukiwania, a system wyświetli dostępne oferty sprzedających.

Negocjacje i oferta
Po wybraniu odpowiedniej oferty, kupujący może zainicjować negocjacje. Negocjacje inicjowane mogą być zarówno przez kupującego, jak i sprzedającego, a oferty mogą być zmieniane w procesie negocjacji. W widoku negocjacji eksponowana jest oferta o najkorzystniejszej cenie, jeśli tylko jest aktywna i sprzedawca posiada przynajmniej jedną sztukę produktu.
Zamówienia są dostępne w ramach pełnego płatnego dostępu do Targiem.pl. Dostawcy, widząc zamówienia na produkty, które znajdują się w ich ofercie, reagują aktywnie na złożone w sposób otwarty i publiczny zapytania, składając własne oferty i znając warunki ogólne zamówienia.
Kiedy kupujący i sprzedający dojdą do porozumienia w sprawie zamówienia, umowa musi zostać zatwierdzona przez obie strony, a podpisanie jej odbywa się poprzez opłacenie faktury pro forma.W ten sposób zamówienia na Targiem.pl pozwalają na łatwe i efektywne nawiązywanie kontaktu między kupującymi a sprzedającymi.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy