Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Kontakt między użytkownikami i rabaty

Kontakt między użytkownikami i rabaty
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Czy warto zainwestować w Konto Premium? Poznaj korzyści płynące z pełnej wersji naszego serwisu!
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że warto zainwestować w Konto Premium w naszym serwisie? Jesteśmy przekonani, że po przeczytaniu tego artykułu zrozumiesz, dlaczego warto zdecydować się na pełną wersję naszych usług. Przedstawiamy najważniejsze korzyści płynące z posiadania Konta Premium!
1. Nawiązywanie kontaktów z innymi użytkownikami
Jedną z głównych zalet Konta Premium jest możliwość nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami serwisu. Dzięki temu możesz tworzyć swoją sieć kontaktów biznesowych, wymieniać się doświadczeniami i rozwijać swoją działalność. Dodawanie użytkowników do listy kontaktów umożliwia również udzielanie im rabatów oraz inicjowanie wymiany wiadomości w ramach opcji „Dialog” i opcji „Napisz”.
2. Większy dostęp do informacji
Konto Premium pozwala na dostęp do pełnej gamy danych podanych przez innych użytkowników, związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Obejmuje to nazwę, adres, numer NIP lub numer KRS. Dzięki temu możesz lepiej poznać swoich partnerów biznesowych i podejmować świadome decyzje.
3. Usługa Wiadomości
Korzystając z Konta Premium, zyskujesz możliwość zainicjowania rozmowy z innymi użytkownikami, co jest możliwe wyłącznie po dodaniu ich do kontaktów. W ramach usługi Wiadomości możesz prowadzić dialog w formie chatu lub wysyłać wiadomości o dowolnej długości. To doskonałe narzędzie do budowania relacji i komunikacji z innymi uczestnikami serwisu.
4. Udzielanie rabatów
Konto Premium umożliwia udzielanie rabatów innym użytkownikom, których dodałeś do swojej listy kontaktów. Rabaty są udzielane jako wartość procentowa od ceny brutto produktu, z uwzględnieniem przyjętej przez użytkownika aktywnego marży. Dzięki temu możesz zaoferować swoim partnerom biznesowym atrakcyjne warunki współpracy i zwiększyć swoje szanse na sukces.
5. Pełen dostęp do wszystkich usług
Oprócz powyższych korzyści, posiadanie Konta Premium daje Ci również pełen dostęp do wszystkich usług oferowanych przez serwis, takich jak zamieszczanie produktów na rynku, składanie zamówień, tworzenie asortymentu czy publikowanie reklam. To wszystko sprawia, że Konto Premium jest kluczem do pełnego wykorzystania serwisu.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy